Redaktor

Marta Włodarczyk

Tło
Klinika Imopeksis

Happy Music

Klinika IMOPEKSIS

Prowadzi Marta Włodarczyk i Tomasz Wilczewski

Klinika Imopeksis to cykl spotkań, które mają na celu przybliżyć fundamenty psychopedagogicznej metody stworzonej przez profesora Tadeusza Hucińskiego. Tomasz Wilczewski i Marta Włodarczyk przedstawią formy i sposoby praktycznego wdrażania metody Imopeksisu do kultury fizycznej, sportu oraz życia. Czym jest Imopeksis?  Stanowi niedosłowny akronim przedstawianych czynników psychospołecznych: (I) intencji, (MO) motywacji, (P) pewności siebie, (E) zarządzania emocjami, (K) koncentracji, (S) spójności grupy, (I) intuicji oraz słowa (S) skuteczność. Imopeksis wyjaśnia, że […]Ukończyła Akademię Trenerów Mentalnych oraz Psychologię sportu dzieci i młodzieży. Absolwentka Politechniki Łódzkiej na kierunku Biotechnologia, specjalizacja Witaminy i Koncentraty. Uwielbia pracę z dziećmi, ponieważ uważa, że dzieci nie tylko są doskonałymi uczniami, ale ich kreatywność i nieszablonowe myślenie pozwalają im być równie wspaniałymi nauczycielami.
Mistrzyni Polski, wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski oraz Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim. Sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Sekretarz Zarządu Okręgu Łódzkiego PTT. Właścicielka Szkoły Tańca ESKADRA oraz trenerka klubu sportowego tańca towarzyskiego. Jej wychowankowie są finalistami Mistrzostw Europy w kat. 8-9 lat oraz wielokrotnymi finalistami Mistrzostw Polski w kategorii 10-11 lat.
Marta ma ponad 10-cio letnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Prowadzi zajęcia taneczne oraz warsztaty z psychologii sportu w wielu grupach tanecznych. Dzieci z ogromną radością i ciekawością biorą udział w jej zajęciach. Jest pasjonatką sportu i psychologii. Stąd też jej zamiłowanie do Współczesnej pedagogiki i nauk Profesora Tadeusza Hucińskiego.
Obecnie współtworzy program Leader100 SPORT „PRZEZ SPORT DO KOMPETENCJI”, który obejmuje 200 placówek oświatowych w woj. łódzkim w latach 2021-2025.
Dorobek naukowy:
Listopad 2021

Infografika. Wilczewski T,. Włodarczyk M., Sosińska J,. Wardak J. (2021) Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna w aspekcie psychopedagogicznym w aktywności sportowej. Akademia Edukacji Psychologii i Sportu. Kwidzyn 2021. ISBN: 978-83-960991-0-5

Grudzień 2021

Książka.Wilczewski T,, Sosińska J.,Włodarczyk M. (2021) Przez sport do kompetencji – Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna w aspekcie psychopedagogicznym w aktywności sportowej. Akademia Edukacji Psychologii i Sportu. Kwidzyn 2021. ISBN: 978-83-960991-1-2

Oceń

Redaktor

0%