play_arrow

Nieskończona Moc Kobiety

Nieskończona Moc Kobiety Kasia Eliasz

micJadwigi Elizabeth Photographytoday04/03/2024 10

Tło
share close
  • cover play_arrow

    Nieskończona Moc Kobiety Kasia Eliasz Jadwigi Elizabeth Photography


Nieskończona Moc Kobiety Kasia Eliasz
Jadwigi Elizabeth Photography
Kasia, Kobieta, która Zmienia Świat
Kasia to wyjątkowa postać, której pasja i serce nie znają granic. Jako dyrektorka Jazzowego Festiwalu, kształtuje scenę muzyczną, wprowadzając do niej świeże, pulsujące życiem dźwięki jazzu.
Nie tylko muzyka sprawia, że jej życie jest pełniejsze. Kasia pełni również rolę artystycznego dyrektora w Purple Door, organizacji, która wspiera osoby z zespołem Downa. Stworzyła miejsce, w którym każdy czuje się akceptowany i doceniony za swój unikatowy wkład, potrafi wyrazić swoje emocje dzięki autorskim metodom opracowanym przez Kasię.
Jej talent wokalny jest równie imponujący. Jako piosenkarka jazzowa, Kasia zachwyca publiczność głębią interpretacji i niezwykłym głosem, który porusza serca słuchaczy, w kilku językach : polskim, angielskim i portugalskim.
Kasia dzieli się również swoją miłością do jogi jako instruktorka. Jej zajęcia to nie tylko ćwiczenia ciała, ale także lekcje uważności i harmonii ducha, które pomagają uczestnikom znaleźć wewnętrzny spokój.
Przez swoją obecność i zaangażowanie, Kasia nieustannie wspiera i inspiruje ludzi dookoła siebie. Jej praca z dziećmi z zespołem Downa to przykład, jak jeden człowiek może przyczynić się do wielkich zmian.
Jeśli jesteś pod wrażeniem tego, co robi Kasia, pokaż swoje wsparcie! Polub ten post i podziel się nim, aby więcej osób mogło dowiedzieć się o jej niesamowitej działalności. Razem możemy pomóc w rozpowszechnianiu pozytywnych inicjatyw i realnych zmian w społeczeństwie. Polub post już teraz!

Plik Mp3.


Nieskończona Moc Kobiety

Oceń
0%