play_arrow

Rozmowy o zdrowiu przy ciepłej wodzie

Rozmowy o zdrowiu przy ciepłej wodzie S02E06 Odżywianie i suplementacja sprzyjające życiu w zdrowiu oraz wspomagające zajście w ciążę Paulina Bartkowiak

micKasia Mikołajczyktoday29/05/2024 1

Background
share close
  • cover play_arrow

    Rozmowy o zdrowiu przy ciepłej wodzie S02E06 Odżywianie i suplementacja sprzyjające życiu w zdrowiu oraz wspomagające zajście w ciążę Paulina Bartkowiak Kasia Mikołajczyk


Dzisiejszym gościem programu jest Paulina Bartkowiak, która porozmawia na temat: „Odżywianie i suplementacja sprzyjające życiu w zdrowiu oraz wspomagające zajście w ciążę”.
Paulina Bartkowiak, biochemik, biofarmaceuta, dietoterapeuta, konsultant kwasow Omega-3 oraz dobrej i celowanej suplementacji indywidualnej. Doradca żywieniowy kliniczny, który rozszyfruje twoje badania i zaopiekuje w kierunku powrotu do zdrowia i dobrego samopoczucia. Pracuję holistycznie z gotowymi na zmianę. Motywuję do zmiany myślenia, odżywiania oraz codziennych nawyków, które doprowadziły do choroby.
“Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby”. Zabiegana mama trójki maluchów w ciągłym procesie zdobywania wiedzy, która jest jednocześnie pasją.
Paulina Bartkowiak
Kasia Mikolajczyk
Eliksiry Ku Zdrowotności
Balance Holistic Centre

Plik Mp3.


Rozmowy o zdrowiu przy ciepłej wodzie

Rate it
0%