V Stronę Słońca

Sandra, Marcin i Kiciek

Tło
V Stronę Słońca 1 Czym podróżujemy

Vocal

V Stronę Słońca

Prowadzi Sandra, Marcin i Rafał

W najnowszej audycji "V Stronę Słońca" spotkamy się z fascynującymi gośćmi, którzy postanowili odejść od tradycyjnego trybu życia i stali się częścią kultury Van Life. Posłuchamy o ich początkach, wyzwaniach i radościach, jakie towarzyszą im podczas podróży po nieznanych trasach. W trakcie cyklu naszych audycji dowiecie się, jakie są korzyści, ale także wyzwania związane z życiem w vanie. Poznamy piękne historie podróży, tajniki organizacji przestrzeni, a także inspirujące chwile, które […]Witajcie
Jesteśmy Sandra, Marcin i Kiciek.
Czyli dwoje zwyczajnych ludzi, plus jedna boska istota – kot. Całą naszą trójkę łączy miłość, a ludzką część naszej załogi również pasja do muzyki, którą realizujemy w naszych projektach muzycznych.
Pewnego razu, za sprawą totalnie „nieprzypadkowego przypadku” lub tzw. magii w czystej postaci, błądząc w bezkresnym wymiarze Internetu, trafiliśmy na vanlife i ulegliśmy jego zniewalającemu czarowi. Jako że od pewnego czasu oboje czuliśmy, że czas na zmiany, że pragniemy doświadczać siebie w zupełnie nowych okolicznościach życiowych, zainspirowani vanlifeowym odkryciem, zdecydowaliśmy, że chcemy spróbować stylu życia, który pachnie wolnością, przygodą i skokiem w nieznane. Postanowiliśmy kłuć żelazo, póki gorące. Od podjęcia decyzji, do realizacji pomysłu minęło zaledwie kilka miesięcy.
W maju 2022 wywróciliśmy nasze dotychczasow życie do góry nogami.
Zakupiliśmy podehaelowskiego, żółtego dostawczaka na bazie sprintera i kompletnie bez żadnego doświadczenia przebudowaliśmy go na małą chatę na kółkach i studio muzyczne jednocześnie. Sama budowa trwała 4 miesiące.
Żyjemy w vanie na full time, czyli nie mamy żadnego domu, który gdzieś na nas czeka. Naszym domem jest nasz van. Podróż rozpoczęliśmy w pażdzierniku 2022 i od tej pory spędzamy sezony jesienno zimowe w ciepłych, słonecznych klimatach, a na lato zjeżdżamy do Polski by grać na festiwalach.
W zeszłym sezonie zimowym byliśmy w Maroko i andaluzyjskiej Hiszpanii, w tym powróciliśmy do Andaluzji, która skradła nasze serca.
Nasze marzenia pokrywają się z naszym systemem wartości: żyjemy minimalistycznie, kreatywnie, blisko natury, pielęgnując miłość do siebie i matki Ziemi, robiąc to co kochamy i służąc naszymi talentami tam, gdzie jest na nie zapotrzebowanie.
A ponieważ oboje kochamy słoneczny klimat, zawsze podążamy
V Stronę Słońca!
nasza strona: www.vstroneslonca.pl
nasza muzyka: www.immersions.space
IG: @vstroneslonca
@immersions.space
Oceń

Redaktor

0%