Broadcast

Kobiety objaśniają mi świat 17 WEWNĘTRZNE ROZPOZNANIE Patrycja Matuszkiewicz

today09/05/2024 20 6

Background
share close
Kobiety objaśniają mi świat 17  Patrycja Matuszkiewicz
Patrycja Matuszkiewicz
Od zawsze bliskie były mi tematy związane z człowiekiem, jego naturą, emocjami, osobowością,ale również zdobywanie wiedzy oraz jej przekazywanie. Z drugiej strony miałam i wciąż mam silne poczucie sprawiedliwości społecznej. Szukałam zawodu,który dałby mi połączenie pasji oraz misji sprawczej oraz możliwości zwiedzania i podziwiania świata. Tak oto, na skutek różnych okoliczności w życiu, zostałam nauczycielką angielskiego, która zdecydowała się wyjechać do Irlandii.
Od 11 lat mieszkam na naszej pięknej Zielonej Wyspie, która bardzo mocno od dłuższego czasu pokazuje mi,że moje pasje to moje umiejętności, z którymi powinnam się dzielić z innymi. Numerologia była w moim życiu odkąd pamiętam, tak samo jak karty. Nic dziwnego skoro jestem 9 z 27. Nauczyciel, przewodnik duchowy, pustelnik, mistyk. To tak w skrócie. W 2022 roku przyświecała nam pięknie energia 6, która mówi o równowadze, sukcesach, miłości (również do siebie) oraz poszukiwaniu sensu życia, przekroczeniu mieczowej bramy i udaniu się w podróż życia. Od tamtej pory zaczęłam szukać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, które tak hucznie siedziały w mojej głowie do tego stopnia, że zaczęłam szukać metod relaksacji, aby uspokoić natłok myśli-niekoniecznie pozytywnych. Z pomocą przyszły różne warsztaty, kręgi kobiet, uważność na siebie, piękne sesje. Odkryłam,że wszystkie odpowiedzi, których szukałam, są we mnie, ale nie powiem, długo sie przed tym broniłam. Dlaczego piszę i mówię o tym tak śmiało i otwarcie? Bo każdy z nas przechodzi w życiu różne momenty zwątpienia,a rozwiązaniem jest pielęgnowanie światła w sobie.
Jestem przede wszystkim Patrycją i zapraszam Was do Patricius World Window, gdzie skupiam się i zajmuję głównie numerologią, Kronikami Akszy, Reiki, sejami czytania kart oraz wellness/wellbeing czyli dobrostanem w życiu-na co dzień i w pracy.
Patricius World Window
patriciusworldwindow
Rozmowy z roślinami strona
Rozmowy z roślinami FaceBook
Rozmowy z roślinami Instagram

Plik Mp3.

  • cover play_arrow

    Kobiety objaśniają mi świat 17 WEWNĘTRZNE ROZPOZNANIE Patrycja Matuszkiewicz Joanna Bieniarz

Written by: admin3542

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%