Justyna Roj

Justyna Roj

Tło
No cóż, witajcie! Jestem Justyna W dzień spędzam czas w księgowości, gdzie z pilnością i precyzją obracam liczbami. Ale kiedy słońce chowa się za horyzontem, wkraczam na scenę radiową jako specjalistka ds. marketingu i mediów społecznościowych. Och, ta magia radia!
Moja przygoda z radiem to trochę jak taniec – pełna energii, dynamiki i kreatywności. Tworzę treści i grafikę, które rozczulają słuchaczy i budują społeczność.
A co robię, gdy nie wcinam się w konta księgowe ani nie wrzucam postów na Facebooka? Otóż uwielbiam Sport. Aktywność fizyczna ma dla mnie duże znaczenie, co pozwala mi utrzymać zdrowy i energiczny styl życia. Trzymam się z dala od kanapki z chipsami, bo zdrowy styl życia ma u mnie pierwszeństwo.
Taniec też nie jest mi obcy – uwielbiam tańczyć. Uważam że jest to niesamowity sposób na rozładowanie stresu po całym tygodniu liczbowych wyzwań.
Ale najważniejsze w moim życiu są dwie role: jestem mamą i żoną. Opieka nad rodziną to moje supermoce, a mąż? On ma szczęście, że mnie ma! Wspieramy się nawzajem w życiowych podbojach, a nasza rodzina jest źródłem niekończącej się radości i motywacji.
Podsumowując, jestem Justyna – księgowa, radiowa gwiazda, tancerka, zdrowa kreatura, super mama i żona. Tak, to wszystko w jednym opakowaniu!  Jestem dowodem na to, że można łączyć różne pasje i role, tworząc pełne życie, które przynosi satysfakcję i spełnienie.

 

Oceń

Marketing Specialist

0%