maja zahorska
Redaktor

Maja Izabela Zahorska

Background
W MAGICZNYM KRĘGU

Experimental

W Magicznym Kręgu

Prowadzi Maja Izabela Zahorska

Maja Izabela Zahorska Magiczny Krąg An Lár Dunlavin W Magicznym Kręgu 45 Agnieszka Dujka (Radio Cenzura) W Magicznym Kręgu 44 Felietoniści 1 W Magicznym Kręgu 43 IV Festiwal Literacki O'Czytani Aneta Kava W Magicznym Kręgu 42 Życie Ania Kmieciak W Magicznym Kręgu 41 Jowita Lubaszka-Jaracz W Magicznym Kręgu 40 Lucyna Shinaya i Sylwester Gajek W Magicznym Kręgu 39 Pierwsze polonijne forum zdrowia w Irlandii W Magicznym Kręgu 38 Pożegnanie W […]Kocham ludzi. Każdy z nas jest wyjątkowym darem.

Podczas naszych spotkań, Twoje powodzenie i Twój sukces , są dla mnie priorytetem. Jestem jak Twój najlepszy przyjaciel, któremu ufasz i wiesz, że bezpiecznie możesz powierzyć mi swoje sekrety. Mam dar patrzenia na ludzi w taki sposób, że każdy czuje się ważny, widziany i wyjątkowy.

Prowadzi mnie pewność, że jesteśmy wystarczający. Podczas sesji, warsztatów każdy z nas czuje się piękny, niepowtarzalny i dostrzega to co umykało a co sprawia, że wzrasta.

Widzę Cię i jestem przy Tobie. Tu możesz poczuć się bezpiecznie. Od 20 lat towarzyszę ludziom w drodze do odnalezienia potencjału i dobrego życia.

Prowadzę sesje indywidualne i grupowe. Od 6 lat zwołuję spotkania w Magicznym Kręgu.

Na mojej scieżce duchowego rozwoju, spotkałam wielu mądrych nauczycieli.

Łączę zdobytą wiedzę z intuicją i dużą empatią, co uważam za moje największe zasoby. Tematy, które są mi najbliższe i wykorzystuję je w mojej pracy.

Numerologia

Odczyty kart Runicznych i Anielskich

Praca z kartami Ustawień Systemowych

Arteterapia Vedic Art

Warsztaty Świętej Żeńskości, obrazy ,,Joni”

Taniec Intuicyjny

Twoja Mapa Spełnionych Marzeń

Regresja niehipnotyczna

Radykalne Wybaczanie metodą Tippinga

NLP

Alchemia Miłości. Serce miejscem mocy

Uzdrawiające sesje dżwiękowe z gongiem

Indywidualne głębokie sesje masażu dzwiękiem mis tybetańskich

Tworzę dla Was obrazy intencyjne, pod pseudonimem artystycznym Maja Berkano. Berkano, Runa, która przyszła do mnie od mojej nauczycielki Ewy Kulejewskiej. Podczas malowania dostaję przekazy energetyczne co sprawia, że każdy obraz jest wyjątkowy i skierowany do konkretnego odbiorcy. Moja kreacja, odczuwanie tego co dla Ciebie najlepsze, przychodzi podczas malowania. Pierwsze energetyczne obrazy malowałam już w dzieciństwie. Zawsze odczuwałam świat, który nie jest widzialny dla oka. Obrazy te wnoszą harmonię i podnoszą energetycznie.

Jeśli poczujesz, że Jesteś już gotowa na przygodę z samą sobą i Twoim prawdziwym Ja, zdejmij szaty codzienności, garnitury musu i dopasowania do innych.

Pomogę Ci odkryć pokłady Twojej pięknej, wyjątkowej energii, ukrytych talentów, które być może pokryły się kurzem w biegu dnia codziennego i czekają na swoje światło.

Wszystkie wyżej opisane metody towarzyszyły mi w drodze mojego rozwoju i doprowadziły do punktu w którym jestem. Przetestowane 😉 poprzez własne doświadczenie. Były łzy, bywało ciężko, pojawiał się strach, chciałam uciekać ale przede wszystkim było warto!

Dla siebie. Dziś jestem szczęśliwą, pełną pasji, coraz zdrowiej pewną siebie piękną kobietą.

Pragnę dla nas jeszcze lepszego świata. Świata pełnego uśmiechniętych, świadomych ludzi.

Rate it

Redaktor

0%