Broadcast

Rozmowy o zdrowiu przy ciepłej wodzie 17 Piękno jest Kobietą, czyli jak manifestuje się marzenia Maja Ulej

today04/10/2023 32

Background
share close
Maja Ulej – z wykształcenia jest architektem, z pasji do piękna ukończyła Wrocławską szkołę wizażu i stylizacji, z pasji do smaków została projektantem luksusowych deserów oraz tortów artystycznych.
Maja jest szczęśliwą żoną oraz mamą 4 dzieci.
Pasją do pieczenia zaraziła ją jej babcia, która również wprowadziła Maję w magiczny świat domowych wypieków. Swoje pierwsze ciastka upiekła mając 8 lat.
Swoją pasję i miłość do tworzenia i projektowania tortów weselnych odkryła ponownie w 2013 roku, zakładając firmę MMCookies, od tego czasu poświęciła swoja energię na doskonalenie technik tworzenia luksusowych tortów. Zdobywała wiedzę od najlepszych w branży min Peggy Porschen , Pierre Herme, Meggie Austin, największym zaszczytem było dla niej uczestnictwo w warsztatach z Sylwia Weinstock w 2018roku w Adare Manor Hotel w Irlandii.
Kreacje smakowe deserów i tortów są unikatowe, tworzone z najwyższą starannością i dbałością o najwyższe standarty. Wszystkie przepisy, które znajdują się w tej książkach są unikatowe i tworzone przez nią samą w domowej pracowni.
“Chcę pokazać, że każdy w warunkach domowych może wykonać samodzielnie każdy z deserów przedstawionych w mojej książce”
Maja Jest laureatką wielu branżowych nagród i wyróżnień, jej torty były dwukrotnie w brytyjskim wydaniu Vogue magazine.
Maja wraz z mężem byli bohaterami programu o Polakach na emigracji: Sukces nie zna granic Discovery Canal + oraz laureatką nagrody Wybitny Polak w kategorii Biznes jak również laureatką wielu konkursów branży ślubnej w Irlandii.
W tym roku Maja realizuje się również jako color analist oraz zaangażowała się w organizację Eventu dla Kobiet : Piękno jest Kobietą.
Kasia Mikolajczyk
Eliksiry Ku Zdrowotności

Plik Mp3.

  • cover play_arrow

    Rozmowy o zdrowiu przy ciepłej wodzie 17 Piękno jest Kobietą, czyli jak manifestuje się marzenia Maja Ulej Kasia Mikołajczyk

Written by: admin3542

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%