Podcast

Numerologia Nocą

Background
share close
Piątek 22:00 23:30

Autorska audycja o numerologii emitowana na antenie Radia Cenzura w każdy piątek.

Przestrzeń, gdzie możesz spotkać się z własną mocą i odkryć swój potencjał.

Audycję prowadzi dla Państwa Beata Numerolog. Autorka prezentuje numerologię w sposób nieszablonowy, ilustrując wpływ liczb na wydarzenia i życie ludzi, jednocześnie łamiąc powszechne mity i schematy numerologii.

W czasie każdej audycji prezentowana będzie „Złota Formuła” technika bądź metoda z zakresu rozwoju osobistego, dotycząca radzenia sobie z różnymi życiowymi wyzwaniami, takimi jak np. oczyszczanie umysłu, ciała czy przestrzeni życiowej. Audycja wzbogacona jest o starannie dobraną muzykę, co tworzy wyjątkowy klimat i atmosferę programu.

“Numerologia Nocą” to nie tylko nauka i rozwój, ale także inspiracja i relaks dla wszystkich miłośników tajemnic jakie kryje świat symboli oraz rozwoju osobistego. Zapraszamy!

Numerologia Nocą 5 Zrozumieć liczby cz. 3

Numerologia Nocą 4 Zrozumieć liczby cz. 2

Numerologia Nocą 3 Zrozumieć liczby cz. 1

Numerologia Nocą 2 Mity Numerologii

Numerologia Nocą 1


Numerologia Nocą crew


Redaktor

Beata Numerolog

Beata Numerolog - Coach - Trener motywacji Jestem entuzjastką procesu zmiany, komunikacji, technik kreatywnego myślenia, doskonalenia umysłu oraz szeroko pojętego rozwoju osobistego. W centrum moich zainteresowań jest człowiek, sposoby efektywnego określania jego potencjału oraz wspieranie go we własnym rozwoju. Interesuje mnie każdy obszar wiedzy, pozwalający odnaleźć ludziom równowagę i harmonię w epoce - cywilizacji fast foodu.
Rate it
0%