Broadcast

Women in Business Award w Kuźni

today07/02/2024 42

Background
share close
Gośćmi Marcina są Kasia Mikolajczyk i Maja Ulej a rozmawiają oni o projekcie Konkurs Woman in Business, o nowych audycjach w RC Kasi Mikołajczyk i nie tylko, zapraszamy.
Kasia Mikolajczyk pasjonatka Życia w zdrowiu. Wegetarianka i miłośniczka dobrego jedzenia. Uwielbia kontakt z przyrodą, dobra muzykę i filmy. Z wykształcenia – nauczycielka biologii z 20letnim stażem. Od kilku lat zajmujesię medycyna naturalna łącząc Dietetykę TCM, Refleksologie Tree Dłoni oraz Aromaterapię. Prowadzi stronę Eliksiry ku zdrowotności, gdzie tworzy Eliksiryi kosmetyki zawierajace olejki eteryczne. Zajmuje się edukacją. Organizuje iprowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych z aromaterapii. Główna misja to Promowanie Życia w zdrowiu. Redaktorka w Radio Cenzura, gdzie prowadzi„Rozmowy o zdrowiu przy cieplej wodzie”, zapraszając ludzi zajmujących siępropagowaniem zdrowego stylu życia. Pod patronatem RC organizuje spotkania i akcje charytatywne. Pisze artykuły do „Nasza Gazeta” opisując „Olejkowy świat”. Jest pomysłodawczynią projektu o dwujęzyczności dla Polaków mieszkających w Irlandii „Mam Moc” organizowanego przez RC. Miłośniczka podróży, otaczającej przyrody, dobrej muzyki i filmu. Współwłaścicielka Centrum Holistycznego PaKaMo Space, gdzie organizuje spotkania, warsztaty i szkolenia z różnychdziedzin. Współorganizatorka Konkursu Woman in Business organizowany wśród Polek w Irlandii.
Maja Ulej z wykształcenia jest architektem, z pasji – kreatorem smaku i założycielką markiMMCOOKIES- luxusowych tortów artystycznych. Tworzyła kreacje min dla Robbiego Williamsa, Marka Wahlberga, Lisy Cannon czy AP Mc Coya. Jej torty były publikowane dwa razy w brytyjskim Vogue, Tatler, Marta Steward Weddings i wielu branżowych magazynach takich jak: Wedding Journal, Confetti… Jest laureatką prestiżowych nagród branżowych, zdobyła nagrodę dla Wybitnego Polaka w kategorii Business, 5 star Wedding awards, oraz statuetkę Brides of Limerick. Jest bohaterką programu “Sukces nie zna granic” Irlandia, DiscoveryCanal+ , zaprojektowała tort do filmu Disneya “Odczarowana” oraz jako jedyna Polka mieszkająca w Irlandii uczestniczyła w warsztatach z Sylvią Weinstok. Jej torty były rekomendowane przez najlepsze hotele w Irlandii m.in. Adare Manor Hotel, Trump International, Dromoland Castle. Przez 4 lataprowadziła również jedną z najlepszych kawiarni w Limerick – MMCafe. Jej gośćmibyli min właściciel Adare Manor Hotel JP MC Manus, lady Dunraven, czy znana zprogramu “Wiem co jem” Katarzyna Bosacka. Maja jest holistycznymbusiness Coachem i mentorem – prowadzi grupę Woman in Business, która wspiera przedsiębiorcze kobiety, Polki mieszkające w Irlandii. Jako dyplomowana wizażystka-stylistka, spełnia się organizując eventy Piękno jest Kobietą. Aktywnie wspiera kobiety pomagając im wzrastać w biznesie i stać się niezależne. Maja jest również mamą 4 dzieci i szczęśliwą żoną z ponad 20 letnim stażem. Jej pasją jest astrologia, tworzy portrety Numerologiczne oraz czytaKarty Anielskie.
Woman in Business Ireland (FaceBook)

Plik Mp3.

  • cover play_arrow

    Women in Business Award w Kuźni Marcin

Written by: admin3542

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%