Archiwum kategorii: Kuźnia Wojowników

W Kuźni Wojowników o Niejedzeniu

Zapraszam do kolejnej odsłony Kuźni Wojowników, tym razem poruszamy temat Niejedzenia. I zamiast jednego gościa (jak to zwykle jest w programie) spotykamy się z: Mirek, Mariusz Alin oraz Paweł (Się Jest). Eksperci w doświadczaniu niejedzenia opowiadają o swoich spostrzeżeniach. Po całym spotkaniu pojawił się jeszcze jeden zaproszony gość a mianowicie Tomek Filozof który dodaje kilka zdań od siebie w temacie. After/Tomek F. o Niejedzeniu(mp3).

Plik Mp3(W Kuźni Wojowników o Niejedzeniu).

Zaproszenie do Kuźni Wojowników

We wtorek 30 czerwca w Kuźni Wojowników poruszany będzie temat Niejedzenie-Doświadczenie i wskazówki. Osoby zainteresowane uczestnictwem w debacie oraz te które mają jakieś pytania proszone są o kontakt(kuzniawojownikow@gmail.com lub Skype: KuzniaWojownikow). W pliku jest do pobrania i odsłuchania krótka Zajawka/Zaproszenie
Są to powycinane fragmęty rozmowy Pawła i Tomka którzy wystąpią w Debacie. Całość nagrania można ściągnąćTU
Jeżeli miałbyś ochotę podzielenia się swoją opinią lub doświadczeniami w temacie a nie odpowiada Ci data i godzina programu można wysłać nagranie które będzie można puścić w czasie trwania audycji(kontakt j.w.)

Tresura Matrixa z ludzką twarzą w Kuźni Wojowników

http://tresuramatrixa.com

http://atlashd.eu

https://www.facebook.com/tresuramatrixa/

https://www.facebook.com/HumanDesignP…

https://www.facebook.com/hypnossos/

Więcej muzy na: https://www.facebook.com/Ambient432/

Podcasty: https://anchor.fm/2teasteam oraz spotify, itunes, googlecast i inne, wpisując 'tresura matrixa’ w wyszukiwarce.

Kanał RRS: https://anchor.fm/s/11fa1bd8/podcast/rss

TRESURA MATRIXA w Warszawie! Świadomość kosmiczna po kolacji CUD Grochów. Studio Rozwoju i Edukacji, Warszawa (dwugodzinne spotkanie)

Szczegóły na FB:

https://www.facebook.com/events/27083…

Plik Mp3.