Wydarzenia

Myslovitz w Dublinie 2024

today07/06/2024 2

Background
share close

Niezapomniany koncert Myslovitz w Dublinie

Drugiego czerwca w Dublinie mieliśmy przyjemność gościć zespół Myslovitz. Na ten koncert wybrałam się do dublińskiego Button Factory , gdzie przez dwie godziny miałam przyjemnosc sluchac tego zespołu.

Myslovitz zaprezentowali utwory ze swojej najnowszej płyty, to jednak starsze, znane hity najbardziej porwały publiczność. „Długość dźwięku samotności“, „Dla Ciebie“, „Chłopcy“ czy „Scenariusz dla moich sąsiadów“ to piosenki, które stały się hymnem niejednego pokolenia, a ich wykonanie na żywo wywołało falę wspomnień i emocji. Wspólne śpiewanie tych utworów było dowodem na to, jak mocno muzyka Myslovitz jest zakorzeniona w sercach fanów.

Dzięki temu, że koncert odbył się w kameralnym lokalu, dało się odczuć bliskość zespołu, który wdawał się w interakcje z uczestnikami koncertu i dosłownie był na wyciągnięcie ręki. To właśnie te momenty sprawiły, że koncert stał się niezapomniany. Możliwość przybicia sobie piątki z muzykami, wspólne śpiewanie i bliskość artystów sprawiły, że wszyscy obecni czuli się częścią czegoś wyjątkowego.

Wielkie owacje i prośby o bis nie pozostały bez odpowiedzi. Myslovitz powrócili na scenę, aby zagrać jeszcze dwa utwory w tym „Peggy Brown“. Ten gest tylko utwierdził fanów w przekonaniu, że zespół naprawdę ceni i szanuje swoją publiczność.

Po zakończeniu koncertu zespół wyszedł do fanów, rozdawał autografy i robił pamiątkowe zdjęcia, co było idealnym zwieńczeniem tego magicznego wieczoru.

Podsumowując : Koncert Myslovitz w Dublinie był niezwykłym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Kameralna atmosfera, interakcje z zespołem i niezapomniane wykonania hitów sprawiły, że był to wieczór pełen emocji i radości. Jestem pewna, że każdy, kto miał okazję tam być, podziela moje zdanie – to było coś naprawdę wyjątkowego.

Dziękujemy Myslovitz 😊

Justyna Roj

Written by: admin3542

Rate it

Similar posts

Wydarzenia

“Teraz Polska” Konkurs Wybitny Polak w Irlandii

W Rezydencji Ambasadora RP w Dublinie w czwartek 23 maja 2024 roku odbyło się uroczyste wręczenie statuetek Godła Promocyjnego Teraz Polska "Wybitny Polak" Edycja Irlandia. Jury obradowało w składzie: Łukasz Chimiak (Ambsasada) Joanna Dobosz-Chuda (Klub Twórczego Myślenia) Jacek Jaszczyk (Laureat 2019) Maciej Neumann-Kochański (Laureat 2019) Paulina Pietroń (Laureat 2019) Agnieszka […]

today28/05/2024 4

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%