Echokultura

Premiera – Linkin Park – Friendly Fire

today23/02/2024 35 6 5

Background
share close

Muzyczna petarda prosto od Linkin Park. Premiera najnowszego do tej pory nie słyszanego utworu.

Dziś mamy dla was bombę newsa o nowym kawałku od Linkin Park! To “Friendly Fire” – numer, który wcześniej nie ujrzał światła dziennego, ale pojawi się na płycie “Papercuts”! Premiera całego krążka już 12 kwietnia 2024. Przygotujcie się na muzyczną petardę! Oczywiście w Radio Cenzura już od dzisiaj.

To, że “Friendly Fire” trafi na album, to prawdziwa perełka dla fanów. Zespół zachował ten kawałek od czasów nagrywania “One More Light” 7-ego pełnego, studyjnego albumu z 2017 roku, a teraz w końcu wrzuca go na tracklistę w odświeżonej odsłonie. Linkin Park nigdy nie przestaje nas zaskakiwać! Album wydany tuż przed śmiercią Chestera, okazał się niestety ostatnim i jako zwieńczenie działalności zespołu w takiej formie prowadzi nas przez  10 niesamowitych opowieści, które na zawsze będą dla fanów zespołu diamentem w muzycznej koronie zespołu jako wyjatkowego na scenie muzycznej całego świata.
Autorami textu i muzyki są
Mike Shinoda, Brad Delson, Jon Green
Wydawcą płyty jest Warner Records Label

https://www.youtube.com/watch?v=HMluqSGag5E

Odliczanie czas zacząć 🙂

Cieszymy się ogromnie bo “Papercuts” zapowiada się na prawdziwą muzyczną ucztę. Dwadzieścia kawałków, a wśród nich “Friendly Fire” – coś dla starych fanów, coś dla nowych. Kto czeka na tę płytę tak samo jak my?

Zapiszcie sobie datę bo to wydawnictwo to na pewno ogień, który kto jak kto ale Linkin Park podtrzymuje bardzo skutecznie.

Polecamy !!!
9/10
Mariusz Dujka

Written by: admin3542

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%