Broadcast

Rozmowy o zdrowiu przy ciepłej wodzie 23 Oleje – źródło zdrowia Marta Wilczewska

today30/11/2023 79 2

Background
share close
Witam serdecznie, nazywam się Marta Wilczewska. Od ponad dekady pracuję jako psycholog, seksuolog i terapeutka par. Moja podróż w tych dziedzinach jest głęboko satysfakcjonująca, ze względu na osoby, które poznaję i z którymi mam przyjemność współpracować. To co motywuje mnie do dalszego rozwoju to pytanie: ‘Co jeszcze mogę zrobić, aby wspierać zarówno innych jak i siebie w drodze ku poprawie jakości życia?’. Równolegle do rozwoju pracy teraputycznej zaczęłam zgłębiać możliwości dotyczące zdrowego stylu życia, w szczególności rolę diety w odniesieniu do wspierania zdrowia psychicznego.
Moje poszukiwania doprowadziły mnie do nauk dr Ewy Dąbrowskiej. Podczas jednego z jej wykładów wprowadziła ona koncepcję zdrowych, tłoczonych na zimno olejów i ich znaczącego wpływu na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Zdrowotne działanie olejów potwierdza również praca Dr Budwig, która specjalizowała się w leczeniu raka przy użyciu diety składającej się między innymi z oleju z siemienia lnianego.
Zaintrygowana potencjalnymi korzyściami, wyruszyłam w osobistą podróż, aby tworzyć te niezwykłe, 100% naturalne, nierafinowane, tłoczone na zimno oleje, wkładając całą swoją pasję w każdą kroplę. Dzieliłam się nimi z moją ukochaną rodziną i przyjaciółmi, obserwując pozytywny wpływ świeżych olejów na zarówno ich jak i moje zdrowie.
W roku 2023 podjęłam decyzję o podzieleniu się olejami z innymi. Tak narodziła się firma Robert’s Fresh Cold-Pressed Oils (Robert’s FCP Oils). Nasze oleje są tłoczone na zamówienie, co gwarantuje ich świeżość, bogactwo kwasów omega, witaminy i minerały. Jest to głęboko satysfakcjonujące, że dziś mogę je zaoferować osobom, które doceniają niesamowity wpływ żywienia zarówno na umysł jak i ciało.
Pracujemy nad rozszerzeniem naszej ofert na kolejne produkty naturalne wspierające zdrowie, więc zapraszamy serdecznie do naszego sklepu online www.robertsfcpoils.com
Kasia Mikolajczyk
Eliksiry Ku Zdrowotności
Pakamo Space

Plik Mp3.

  • cover play_arrow

    Rozmowy o zdrowiu przy ciepłej wodzie 23 Oleje – źródło zdrowia Marta Wilczewska Mirosław Mikołajczyk

Written by: admin3542

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%