Echokultura

AKURAT – nadchodzące koncerty w Ie

today25/02/2024 21

Background
share close

Zespół AKURAT wraca do Irlandii na dwa koncerty!

AKURAT wyróżnia się doskonałymi występami na żywo i inteligentnymi, społecznie zaangażowanymi tekstami. Tworząc przeboje takie jak “Do prostego człowieka” czy “Wiej-ska”, stali się muzyczną siłą, która z łatwością i duzym powodzeniem miesza takie gatunki jak ska, reggae, rock a także niewielkie ilości disco. W 2001 roku ich debiutancki album Pomarańcza odniósł ogromny sukces na stałe dając zespołowi jedno z czołowych miejsc w historii polskiej muzyki. Popularność ich muzyki wykracza poza granice kraju i dzięki temu już w maju będziemy mieli okazje gościć ich na wyspie.

https://www.youtube.com/watch?v=ym5AQ5DfuU4

Jako gwiazda sceny niezależnej, AKURAT trzykrotnie pojawił się na Przystanku Woodstock, objechał Europę i wydał 7 studyjnych albumów. W 2015 roku koncerty z okazji 20-lecia były wielkim sukcesem i zdecydowanie zespół nie wytracił swojego rozpędu czego dowodem są kolejne świetne utworyi dziesiątki koncertów w pl oraz zagranicą.

Ostatnio “Nowy Lepszy Świat”, ich siódmy album, zaskoczył śmiałym podejściem do muzyki i utwierdził fanów w przekonaniu, że ta kapela nie wydaje słabych numerów.

Nie przegap energetycznego show AKURAT na nadchodzących koncertach 10.05.24 w Dublinie oraz 11.05 W Cork.
Radio Cenzura jest patronem medialnym wydarzenia i już w nadchodzącym czasie będziemy mieli dla Was bilety do rozdania.
Organizatorem koncertów w Irlandii jest oczywiście Alternative4.

Written by: admin3542

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%